Ciśnieniomierze Oromed – na które warto postawić?

2020-07-24
Ciśnieniomierze Oromed – na które warto postawić?

Ciśnieniomierze Oromed – na które warto postawić?

Zakup wysokiej jakości ciśnieniomierza powinien zostać rozważony przez każdego – niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Urządzenie, które pozwala regularnie sprawdzać poziom ciśnienia tętniczego może przyczynić się do dostrzeżenia poważniejszego problemu związanego z nieprawidłową pracą serca. A chcąc zainwestować w najlepszy sprzęt, warto postawić na ciśnieniomierze Oromed – znanej i cenionej marki, która oferuje szeroki wybór rozwiązań i tworzy je w oparciu o sprawdzone rozwiązania.

Oromed – ciśnieniomierze o zróżnicowanych funkcjach

Firma Oromed proponuje różne rodzaje ciśnieniomierzy, wśród których znajdują się urządzenia dedykowane gospodarstwom domowym, jak również specjalistycznym gabinetom. W skład oferty producenta wchodzą dwa podstawowe typu tego rodzaju sprzętów:
  • ciśnieniomierze zegarowe, które ze względu na wymaganą do obsługi wiedzę, wykorzystywane są przede wszystkim przez lekarzy – odpowiednio skalibrowane dają najbardziej precyzyjne wyniki;
  • ciśnieniomierze elektroniczne, w których mankiet pompowany jest automatycznie do odpowiedniego poziomu i w związku z tym jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym, a przy tym precyzyjnym.
Oromned, stawiając na różnorodność swoich urządzeń, oddaje do dyspozycji klientów zarówno bardzo proste rozwiązania, które sprawdzą się w domu, jak i te specjalistyczne – odpowiednie do gabinetów lekarskich. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, do dyspozycji kupującego są również ciśnieniomierze elektroniczne z wieloma dodatkowymi funkcjami, takimi jak wykrywanie arytmii, zapisywanie czy porównywanie wyników.
Użytkownikom, którym zależy na największej prostocie urządzenia, warto polecić ciśnieniomierze z oscylometryczną metodą pomiaru, które mogą służyć również do pomiarów ciśnienia u najmłodszych.

Jakie ciśnieniomierze Oromed warto polecić?

W asortymencie Oromed znajduje się wiele ciśnieniomierzy, które warto polecić. Jeżeli poszukujesz najtańszych urządzeń, możesz postawić na ORO-Z lub ORO-168. Ten pierwszy jest ciśnieniomierzem zegarowym, służącym do pomiaru ciśnienia systolicznego i diagnostycznego w szpitalach oraz jednostkach medycznych, zaś drugi to model zautomatyzowany o niewielkich gabarytach, który można zakładać na nadgarstek – dzięki dużemu wyświetlaczowi, będzie idealny również dla osób starszych.
Do najbardziej zaawansowanych ciśnieniomierzy Oromed zaliczamy ORO-M9 COMFORT oraz ORO-N8 COMFORT. W obu zastosowano oscylometryczną metodę pomiaru oraz technologię FUZZY LOGIC. Dzięki temu te urządzenia elektroniczne wykazują taką samą dokładność, jak modele mechaniczne, obsługiwane przez wykwalifikowany personel.Duży wybór ciśnieniomierzy marki Oromed pozwoli każdemu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie – warto więc dokładnie zapoznać się z pełną ofertą producenta.

Ciśnieniomierze Oromed – dlaczego warto w nie zainwestować?

  • Są wykonywane z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów i przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu są z jednej strony niezwykle wytrzymałe, a z drugiej zapewniają dokładność pomiaru.
  • Są dostępne w różnych wariantach – zarówno do zastosowania domowego, jak również specjalistycznego, przez lekarzy.
  • W wielu modelach zaimplementowano dodatkowe funkcje, które pozwalają jeszcze lepiej zadbać o zdrowie.
  • Są proste w obsłudze, dzięki czemu z mierzeniem ciśnienia tętniczego poradzą sobie nawet osoby mało doświadczone.
  • Są dostępne w atrakcyjnych cenach – wysokiej jakości ciśnieniomierz automatyczny zakupić można już za kilkadziesiąt złotych.


Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2020
pixel