łóżka

Ilość znalezionych towarów: 2

Łóżka rehabilitacyjne zaprojektowane są dla osób, które z jakiegoś powodu zmuszone są do długotrwałego leżenia lub przebywania w pozycji półleżącej. Leże łóżek ortopedycznych składa się z regulowanych sekcji, więc ten sprzęt można odpowiednio regulować do potrzeb osoby leżącej – najczęściej zdalnie za pomocą pilota. Oparcie takich łóżek podnoszone jest tak wysoko by zapewnić pacjentowi pozycję półsiedzącą. Wysokość w łóżkach rehabilitacyjnych jest również regulowana, aby pielęgnacja osoby leżącej nie nadwerężała kręgosłupa opiekunów.

Szybkie zamawianie
Widok
  Łóżko Rehabilitacyjne Elektryczne Luna Basic 2
  Łóżko rehabilitacyjne elektryczne Luna Basic 2 czterosegmentowe z metalowym stelażem. Doskonale sprawdza się na co dzień, znacząco poprawia wygodę pacjenta i pomaga w codziennych czynnościach. Można sterować niektórymi funkcjami przy użyciu pilota.
  2 373,75 zł netto
  2 563,65 zł + koszty wysyłki
  lub
  Kod producenta:
  8002556
  NiedostępnyNiedostępny Powiadom mnie o dostępności produktu
  Łóżko Rehabilitacyjne typu Taurus
  Łóżko rehabilitacyjne typu Taurus posiada zwartą konstrukcję zapewniającą bezpieczeństwo oraz wygodę. Można regulować położenie dostosowując łóżko do potrzeb pacjenta poprzez ustawianie wysokości, regulowanie kąta nachylenia oraz zagłówka.
  2 223,53 zł netto
  2 401,41 zł + koszty wysyłki
  lub
  NiedostępnyNiedostępny Powiadom mnie o dostępności produktu
  Szybkie zamawianie
  Widok
   pixel