pozostałe

Ilość znalezionych towarów: 2

Pozostałe akcesoria i środki do dezynfekcji narzędzi medycznych. Płyny i proszki (oraz aktywatory) o szerokim spektrum działania. Środki do dezynfekcji narzędzi i urządzeń medycznych cechują się skutecznym działaniem przeciwbakteryjnym (szerokie spektrum), antywirusowym i przeciwgrzybiczym. Produkty pomagają w skutecznym usuwaniu zanieczyszczeń organicznych – z krwi, płynów i wydzielin ciała. Środki z tej kategorii są dostępne w pojemnych, plastikowych wiaderkach i poręcznych pojemnikach. W tej kategorii znajdziemy też dozowniki łokciowe o przeznaczeniu medycznym.

Szybkie zamawianie
Widok
  Dozownik środków myjących, łokciowy Dermados
  Dozownik łokciowy Dermados przeznaczony jest do wygodnej, bezpiecznej i higienicznej aplikacji środków myjących, pielęgnujących oraz dezynfekcyjnych. Pasuje do większości preparatów w butelkach o pojemności 500 ml.
  180,49 zł netto
  222,00 zł + koszty wysyłki
  lub
  Kod producenta:
  4000516802576
  Bardzo dużoBardzo dużo Powiadom mnie o dostępności produktu
  Koncentrat do dezynfekcji narzędzi Soformin 1L
  Koncentrat do dezynfekcji narzędzi i powierzchni Lysoformin 3000 1 l to preparat na bazie aldehydu glutarowego, przeznaczony do ręcznego mycia narzędzi medycznych, endoskopów oraz innego sprzętu używanego w placówkach ochrony zdrowia. W praktycznej butelc
  67,50 zł netto
  lub
  Kod producenta:
  HS-LYS-9270
  NiedostępnyNiedostępny Powiadom mnie o dostępności produktu
  Szybkie zamawianie
  Widok
   pixel