Zapobiegnij odleżynom dzięki produktom marki SANIPUR

2023-06-14
Zapobiegnij odleżynom dzięki produktom marki SANIPUR

Zapobiegnij odleżynom dzięki produktom marki SANIPUR

  Brak ruchu to zmora naszych czasów. Może prowadzić do otyłości, osłabienia, a nawet zaniku mięśni i odleżyn. Odleżyny są szczególnie niebezpieczne dlatego, że nie sprawiają bólu. Chory może nie zdawać sobie z nich sprawy. Na szczęście z pomocą przychodzi marka SANIPUR! Poznasz ją dzięki temu artykułowi. 

Materac przeciwodleżynowy - gwarancja zdrowego snu

  Nasza firma INES od lat dba o dostarczenie do Ciebie skutecznych i sprawdzonych produktów medycznych. Produkty SANIPUR osiągnęły pierwszą klasę wyrobów medycznych. Spełniają wszelkie normy opatrzone znakiem CE. Firma słynie z produkcji materaców przeciwodleżynowych. Znajdziesz je w naszym sklepie MEDIDO. Przedstawiamy materac przeciwodleżynowy Sanipur Gofer 200x90x12 w pokrowcu ścieralnym. Dzięki specjalnym kanalikom wentylacyjnym i właściwościom masującym skutecznie zapobiega odleżynom. Co wyróżnia ten i inne materace przeciwodleżynowe firmy SANIPUR?

  • Otóż są wodoodporne i oddychające, więc nie musisz się bać, że szybko je zmoczysz. Jeśli jednak już będzie trzeba zdjąć pokrowiec ścieralny, to dzięki suwakowi zrobisz to bardzo łatwo i wygodnie. Każdy z tych materaców przeciwodleżynowych jest wyprofilowany specjalnie pod Ciebie, by zapewnić Ci tak potrzebny zdrowy sen. Wreszcie wstaniesz bez bólu pleców!
  • Materace przeciwodleżynowe SANIPUR mają właściwości masujące, dzięki czemu pomogą Ci rozluźnić się po męczącym dniu.
  • Materace przeciwodleżynowe SANIPUR stworzono z myślą o osobach ze skłonnością do alergii.
  • Alergikom polecamy również prześcieradła SANIPUR, na przykład białe prześcieradło Jersey. To skuteczna bariera przeciwko bakteriom i roztoczom Nadaje się do dezynfekcji i prania w pralce automatycznej. Zawiera membranę PU z funkcją paroprzepuszczalności, dzięki czemu Twoja skóra pozostanie sucha i dotleniona.
  • Bakteriom zapobiegnie również podkład higieniczny SANIPUR. Polecamy biały podkład higieniczny Stabile.
  • Świetnym dodatkiem do materaca przeciwodleżynowego jest poduszka ortopedyczna. Pozwala na ustabilizowanie odcinka szyjnego kręgosłupa i zachowanie naturalnej jego krzywizny.
  • Poduszki ortopedycznej możesz używać nawet podczas podróży! Do tej roli świetnie pasuje wykonana z termoplastycznej pianki antyalergiczna poduszka ortopedyczna Melba.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2023
Polecane
Multitex Sanipur prześcieradło Frotte białeMultitex Sanipur prześcieradło Frotte białe
41,23 zł - 92,92 zł824.60 pkt.
Multitex Sanipur prześcieradło Jersey białeMultitex Sanipur prześcieradło Jersey białe
64,21 zł - 91,08 zł1284.20 pkt.
pixel