Blog

Specjalistyczne kosmetyki dla osób starszych

Specjalistyczne kosmetyki dla osób starszychSpecjalistyczne kosmetyki dla osób starszych.
Im więcej mamy lat, tym bardziej musimy o siebie dbać. Im jesteśmy starsi, nasza skóra staje się coraz bardziej wymagająca, a organizm potrzebuje więcej czasu na regenerację. W walce o zdrowy i piękny, wygląd pomogą nam specjalistyczne kosmetyki dla osób starszych. Dzięki nim poprawimy znacząco kondycję naszej skóry. Co więcej, są one tanie i nie zrujnują kruchego budżetu polskiego emeryta
Przeczytaj więcej

Jak dobrać materiały opatrunkowe do rany?

Jak dobrać materiały opatrunkowe do rany?Rodzaje opatrunków mogą być bardzo różne – zależą od rodzaju rany, jej umiejscowienia, głębokości, wielkości, a także charakteru. Zupełnie inny rodzaj opatrunku zastosujemy w przypadku złamania otwartego, a zupełnie inny w przypadku oparzenia chemicznego. Warto wiedzieć, jakie rodzaje opatrunku istnieją i kiedy stosować poszczególne rodzaje.
Przeczytaj więcej

Pieluchy dla dorosłych – rodzaje higienicznych środków pomocniczych

Pieluchy dla dorosłych – rodzaje higienicznych środków pomocniczychNietrzymanie moczu oraz kału to przypadłość, która dotyka wiele osób w podeszłym wieku, a także osoby po urazach krocza czy kręgosłupa. Aby zapewnić sobie lub bliskiej nam osobie jak najbardziej komfortowe warunki warto zdecydować się na pieluchy dla dorosłych, które umożliwią godne funkcjonowanie. Produktów dla osób nietrzymających mocz jest wiele, warto wiedzieć, jaki rodzaj środków pomocniczych wybrać, aby były jak najlepiej dopasowane do potrzeb konkretnej osoby.
Przeczytaj więcej

Piękne nogi bez żylaków, czyli profilaktyka przeciwżylakowa

Piękne nogi bez żylaków, czyli profilaktyka przeciwżylakowa

 

 

Siedzący tryb życia, otyłość, brak aktywności fizycznej – to tylko wybrane czynniki, mogące wpływać na powstawanie żylaków. Jak powinna wyglądać skuteczna profilaktyka przeciwżylakowa?

 


Przeczytaj więcej

Akcesoria dla niemowląt niezbędne w pierwszych dniach życia

Akcesoria dla niemowląt niezbędne w pierwszych dniach życiaZanim nadejdzie dzień narodzin nowego członka rodziny, rodzice wcześniej przygotowują wyprawkę z niezbędnymi akcesoriami dla niemowląt. Kompletując kosmetyki, ubranka, akcesoria do kąpieli, spania i karmienia, nie można dać ponieść się emocjom, ale kierować się głosem rozsądku. Co będzie najbardziej potrzebne w pierwszych dniach życia?
Przeczytaj więcej

Materac na odleżyny – kiedy można skorzystać z refundacji?

Materac na odleżyny – kiedy można skorzystać z refundacji?Materac przeciwodleżynowy znacznie ułatwia życie przewlekle chorym pacjentom oraz ich rodzinom. Ten sprzęt ortopedyczny nie tylko łagodzi ból, ale również wspiera codzienną higienę pacjenta. Kiedy i kto może skorzystać z refundacji lub dofinansowania na materac na odleżyny?
Przeczytaj więcej

Sposoby na nietrzymanie moczu dla dorosłych

Sposoby na nietrzymanie moczu dla dorosłych

Nietrzymanie moczu to dolegliwość, która – według ogólnych szacunków – może dotyczyć ok. 5 milionów dorosłych Polaków i aż 50% osób starszych, przebywających w instytucjach opiekuńczych. W jaki sposób leczy się nietrzymanie moczu?


Przeczytaj więcej

SENI - prezentacja produktów marki

SENI - prezentacja produktów marki

Opowiadanie o produktach marki SENI

Warto przeczytać !

 


Przeczytaj więcej
    pixel